Gwintownik ręczny 7/16"x18 BSF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851650A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 7/16"x18 BSF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851650A
Sherwood SHR-085-1650A
SHR0851650A
Gwintownik ręczny 7/16"x18 BSF zdzierak-1 calowy HSS Sherwood SHR0851650A
SHR-085-1650A
SM.CK016,56,3ZLNE
IS0 529 - Proste rowki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140280984 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 85mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar - skok | 7/16" x 18 |
| Supplier Part No. | SHR-085-1650A |
| Długość części gwintowej | 25mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 24 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 85mm |
| Skok gwintu | 18 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Długość części gwintowej | 25mm |
| Rozmiar gwintu | 7/16" |
| Szerokość kwadratu chwytowego | mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSF |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |