Gwintownik ręczny 7/8"x14 BSPF HSS calowy Sherwood SHR0852070B
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny 7/8"x14 BSPF HSS calowy Sherwood SHR0852070B
Sherwood SHR-085-2070B
SHR0852070B
Gwintownik Sherwood SHR0852070B calowy HSS Sherwood SHR0852070B
SHR-085-2070B
SM.CK016,195,5ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140281714 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Supplier Part No. | SHR-085-2070B |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 102mm |
| Skok gwintu | 14 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 22.4mm |
| Długość części gwintowej | 29mm |
| Rozmiar gwintu | 7/8" |
| Lead | Second |
| Szerokość kwadratu chwytowego | mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Compatible Materials | Aluminium Brass Cast Iron Nonferrous Metals Stal |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | BSPF |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |