Gwintownik ręczny M1,4 x0,3 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850120A
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M1,4 x0,3 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850120A
Sherwood SHR-085-0120A
SHR0850120A
KC-016,36,9ZN/SM.[NM]
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Chamfer | Taper |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 | 5036140277625 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 40 m |
| Średnica chwytu | 2.5 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2 m |
| Oznaczenie | SHR-085-0120A |
| Tapping Depth | |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 7 mm |
| Thread Limit | |
| Rozmiar gwintu | M1.4x0.3 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 40mm |
| Skok | 0.3 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 2.5mm |
| Długość części gwintowanej | 7mm |
| Rozmiar gwintu | M1.4 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |