Gwintownik ręczny M12 x1,25 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850470A PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M12 x1,25 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850470A
Sherwood SHR-085-0470A
SHR0850470A
SM.CK016,31,1ZLNE
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140180475 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 89mm |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M12.0x1.25 |
| Długość gwintu | 29mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 46 g |