Gwintownik ręczny M12 x1,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850475B
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M12 x1,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850475B
Sherwood SHR-085-0475B
SHR0850475B
KC-016,31,1ZN/SM.[NM]
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140180543 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 89mm |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Size x Pitch (mm) | M12.0 x 1.50 |
| Oznaczenie | SHR-085-0475B |
| Długość części gwintowanej | 29mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 48 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 89mm |
| Skok | 1.5 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Długość części gwintowanej | 29mm |
| Rozmiar gwintu | M12 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 7.1mm |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron Stainless Steel Stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Second |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth |