Gwintownik ręczny M14 x1,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850500B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M14 x1,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850500B
Sherwood SHR-085-0500B
SHR0850500B
KC-016,37,6ZN/SM.[NM]
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140180741 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 95mm |
| Średnica chwytu | 11.20 mm |
| Size x Pitch (mm) | M14.0 x 1.50 |
| Oznaczenie | SHR-085-0500B |
| Długość części gwintowanej | 30mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 76 g |