Gwintownik ręczny M16 x2 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850530A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M16 x2 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850530A
Sherwood SHR-085-0530A
SHR0850530A
Gwintownik ręczny M16 x2 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850530A
SHR-085-0530A
SM.CK016,34,6ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Taper |
| Klasa | 6H |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140180949 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 102 m |
| Średnica chwytu | 12.5 mm |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 10 m |
| Supplier Part No. | SHR-085-0530A |
| Tapping Depth | |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 25 mm |
| Thread Limit | |
| Rozmiar gwintu | M16x2 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 102mm |
| Skok gwintu | 2 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 12.5mm |
| Długość części gwintowej | 25mm |
| Rozmiar gwintu | M16 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 10mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |