Gwintownik ręczny M18 x1,5 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850540A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M18 x1,5 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850540A
Sherwood SHR-085-0540A
SHR0850540A
Gwintownik ręczny M18 x1.5 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850540A
SHR-085-0540A
SM.CK016,58,4ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140277939 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 95mm |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Size x Pitch (mm) | M18.0 x 1.50 |
| Supplier Part No. | SHR-085-0540A |
| Długość części gwintowej | 45mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 132 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 95mm |
| Skok gwintu | 1.5 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Długość części gwintowej | 45mm |
| Rozmiar gwintu | M18 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 11.2mm |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron Stainless Steel Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |