Gwintownik ręczny M18 x2,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850550B PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M18 x2,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850550B
Sherwood SHR-085-0550B
SHR0850550B
Gwintownik ręczny M18 x2.5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850550B
SHR-085-0550B
SM.CK016,49,8ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6H |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140181120 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 112 mm |
| Średnica chwytu | 14 mm |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 11.2 |
| Supplier Part No. | SHR-085-0550B |
| Tapping Depth | |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 30 mm |
| Thread Limit | |
| Rozmiar gwintu | M18x2.5 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 112mm |
| Skok gwintu | 2.5 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Długość części gwintowej | 30mm |
| Rozmiar gwintu | M18 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 11.2mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Second |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |