Gwintownik ręczny M18 x2 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850545B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M18 x2 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850545B
Sherwood SHR-085-0545B
SHR0850545B
SM.CK016,58,4ZLNE
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140181090 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 112mm |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M18.0x2.00 |
| Długość gwintu | 37mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 138 g |