Gwintownik ręczny M2,5 x0,45 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850200C PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M2,5 x0,45 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850200C
Sherwood SHR-085-0200C
SHR0850200C
Gwintownik ręczny M2.5 x0.45 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850200C
SHR-085-0200C
SM.CK016,13,8ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug |
| Klasa | 6H |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140178908 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 44.5 mm |
| Średnica chwytu | 2.8 mm |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 2.24 |
| Supplier Part No. | SHR-085-0200C |
| Tapping Depth | |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 9.5 mm |
| Thread Limit | |
| Rozmiar gwintu | M2.5x0.25 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 44.5mm |
| Skok gwintu | 0.45 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 2.8mm |
| Długość części gwintowej | 9.5mm |
| Rozmiar gwintu | M2.5 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 2.24mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | Metric Fine |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |