Gwintownik ręczny M20 x1,5 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850560A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M20 x1,5 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850560A
Sherwood SHR-085-0560A
SHR0850560A
KC-016,84,1ZN/SM.[NM]
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140181199 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 112mm |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Size x Pitch (mm) | M20.0 x 1.50 |
| Oznaczenie | SHR-085-0560A |
| Długość części gwintowanej | 37mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 144 g |