Gwintownik ręczny M22 x1,5 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850580C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M22 x1,5 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850580C
Sherwood SHR-085-0580C
SHR0850580C
SM.CK016,91,6ZLNE
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140181359 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 118mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M22.0x1.50 |
| Długość gwintu | 38mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 186 g |