Gwintownik ręczny M25 x1,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850620B
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M25 x1,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850620B
Sherwood SHR-085-0620B
SHR0850620B
Gwintownik ręczny M25 x1.5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850620B
SHR-085-0620BSHR0850620BOpis produktu
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529.
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.Specyfikacja produktu:
Parametr Wartość Producent Sherwood Kod EAN13 5036140181601 Kod eCl@ss 21010210 Długość całk./opak. 130mm Średnica chwytu 18mm Rozmiar i skok (mm) M25.0x1.50 Długość gwintu 45mm Kod UNSPSC 27112806 Waga elementu 260g
Opis produktu
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529.(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Kod EAN13 | 5036140181601 |
| Kod eCl@ss | 21010210 |
| Długość całk./opak. | 130mm |
| Średnica chwytu | 18mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M25.0x1.50 |
| Długość gwintu | 45mm |
| Kod UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 260g |
SM.CK016,91,6ZLNE