Gwintownik ręczny M27 x3 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850640B
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M27 x3 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850640B
Sherwood SHR-085-0640B
SHR0850640B
Gwintownik ręczny M27 x3 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850640B
SHR-085-0640B
SM.CK016,149,5ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Chamfer | Second |
| Klasa | 6H |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| EAN13 Barcode | 5036140181663 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 135 mm |
| Średnica chwytu | 20 mm |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 16 |
| Supplier Part No. | SHR-085-0640B |
| Tapping Depth | |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowej | 36 mm |
| Thread Limit | |
| Rozmiar gwintu | M27x3 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 135mm |
| Skok gwintu | 3 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 20mm |
| Długość części gwintowej | 36mm |
| Rozmiar gwintu | M27 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 16mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Second |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |