Gwintownik ręczny M3 x0,35 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850220B
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M3 x0,35 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850220B
Sherwood SHR-085-0220B
SHR0850220B
SM.CK016,13,3ZLNE
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140277700 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 48mm |
| Średnica chwytu | 3.15 mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M3.0x0.35 |
| Sup. Part No. | SHR-085-0220B |
| Długość gwintu | 11mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 3 g |