Gwintownik ręczny M3 x0,5 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850230C PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M3 x0,5 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850230C
Sherwood SHR-085-0230C
SHR0850230C
KC-016,11,5ZN/SM.[NM]
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 | 5036140178984 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 48 mm |
| Średnica chwytu | 3.15 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.5 |
| Oznaczenie | SHR-085-0230C |
| Tapping Depth | |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 11 mm |
| Thread Limit | |
| Rozmiar gwintu | M3x0.5 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 48mm |
| Skok | 0.5 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.15mm |
| Długość części gwintowanej | 11mm |
| Rozmiar gwintu | M3 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.5mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |