Gwintownik ręczny M30 x1,5 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850645A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M30 x1,5 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850645A
Sherwood SHR-085-0645A
SHR0850645A
Gwintownik ręczny M30 x1.5 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850645A
SHR-085-0645A
SM.CK016,199,4ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-0645A |
| EAN13 Barcode | 5036140278059 |
| Długość całk. | 127mm |
| Size x Pitch (mm) | M30.0 x 1.50 |
| Długość części gwintowanej | 37mm |
| Średnica chwytu | 20 mm |
| Waga elementu | 398 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 127 mm |
| Skok | 1.5 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 20 mm |
| Długość części gwintowanej | 37 mm |
| Rozmiar gwintu | M30 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 16 mm |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron Stal nierdzewna Stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |