Gwintownik ręczny M4 x0,7 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850280C PRO20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M4 x0,7 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850280C
Sherwood SHR-085-0280C
SHR0850280C
KC-016,11,5ZN/SM.[NM]
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Chamfer | Plug |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 | 5036140179271 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 53 mm |
| Średnica chwytu | 3.55 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 3.15 |
| Oznaczenie | SHR-085-0280C |
| Tapping Depth | |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 13 mm |
| Thread Limit | |
| Rozmiar gwintu | M4x0.7 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |