Nóż tokarski SDNCN 1212F07 Indexa IND1064740K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
220,10 zł
Cena regularna:
178,94 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nóż tokarski SDNCN 1212F07 Indexa IND1064740K
Indexa IND-106-4740K
IND1064740K
Nóż tokarski SDNCN 1212F07 Indexa IND1064740K
IND-106-4740K
SM.CK016,182,3ZLNE
62.5° Boczny kąt przyłożenia.
55° płytka rombowa dodatnia.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Waga | 0.081 |
| UNSPSC Code | 23242106 |
| eCl@ss Code | 21019107 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 1064740K |
| EAN13 Barcode | 5036140081086 |
| Cutting Direction | Neutral |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Shank Width (b) | 12 mm |
| Długość całk. (l1) | 80 mm |
| Wysokość chwytu (h) | 12 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Typ płytki | DC_T |
| Approach Angle | 62.5 ° |
| Clearance Angle | 7 ° |
| Materiał chwytu | Steel |
| Zawarte płytki | None |
| Shank Style | Straight |
| Side to Cutting Tip (f) | 6 mm |
| Head Length (l2) | 18 mm |
| ISO Designation | SDNCN 1212F07 |
| Insert Inscribed Circle | 6.35 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11 mm |
| Cutting Height (h1) | 16 mm |
| Typ uchwytu | Screw -On |
| Insert Shape | 55 Rhombic |
| Rozmiar płytki | 0702 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar płytki | 0702 |
| Product Number | SDNCN1212F07 |
| Średnica chwytu | mm |
| Shank Style | Straight |
| Typ płytki | DC_T |
| Min Bore Diameter | mm |
| Cutting Direction | Neutral |
| Clearance Angle | 7 ° degree |
| Approach Angle | 62.5 ° degree |
| Neck Length | 18 mm |
| ISO Designation | SDNCN 1616H11 |
| Rodzaj chwytu płytki | Screw -On |
| Typ uchwytu | SDNC |
| Wysokość chwytu (h) | 12 mm |
| Shank Width (b) | 12 mm |
| Długość całk. (l1) | 80 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zawarte płytki | None |
| Materiał chwytu | Stal |
| Insert Shape | 55 Rhombic |
| Side to Cutting Tip (f) | 6 mm |
| Head Length (l2) | 18 mm |
| Cutting Height (h1) | 16 mm |
| Insert Cutting Edge Length | 11 mm |
| Insert Inscribed Circle | 6.35 mm |
| Set Type | Individual Toolholder |