Gwintownik ręczny M4 x0,75 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850290B PRO19-20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M4 x0,75 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850290B
Sherwood SHR-085-0290B
SHR0850290B
Gwintownik ręczny M4 x0.75 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850290B
SHR-085-0290B
SM.CK016,13,3ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-0290B |
| EAN13 Barcode | 5036140179363 |
| Długość części gwintowanej | 17 mm |
| Długość całk. | 53 mm |
| Średnica chwytu | 4 mm |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Tapping Depth | |
| Kąt spirali | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 3.15 |
| Thread Limit | |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Rozmiar gwintu | M4x0.75 |
| Chamfer | Plug |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 53 mm |
| Skok | 0.75 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 4 mm |
| Długość części gwintowanej | 17 mm |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 3.15 mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |