Gwintownik ręczny M42 x4,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850710B
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M42 x4,5 Nr2 pośredni HSS Sherwood SHR0850710B
Sherwood SHR-085-0710B
SHR0850710B
KC-016,384ZN/SM.[NM]
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Chamfer | Second |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| EAN13 | 5036140181854 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Kąt spirali | |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, metale, stal nierdzewna |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całkowita | 170 mm |
| Średnica chwytu | 28 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 22.4 |
| Oznaczenie | SHR-085-0710B |
| Tapping Depth | |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Długość części gwintowanej | 54 mm |
| Thread Limit | |
| Rozmiar gwintu | M42x4.5 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| UNSPSC | 27112806 |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 170mm |
| Skok | 4.5 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 28mm |
| Długość części gwintowanej | 54mm |
| Rozmiar gwintu | M42 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 22.4mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Second |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |