Gwintownik ręczny M6 x0,75 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850360C
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M6 x0,75 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850360C
Sherwood SHR-085-0360C
SHR0850360C
Gwintownik ręczny M6 x0.75 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850360C
SHR-085-0360C
SM.CK016,14,5ZLNE
Proste rowki. Wymiary gwintowników zgodne z IS0 529.
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-085-0360C |
| EAN13 Barcode | 5036140179691 |
| Długość części gwintowanej | 19mm |
| Size x Pitch (mm) | M6.0 x 0.75 |
| Długość całk. | 66mm |
| Średnica chwytu | 6.30 mm |
| Waga elementu | 17 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 66 mm |
| Skok | 0.75 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6.3 mm |
| Długość części gwintowanej | 19 mm |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 5 mm |
| Zastosowanie w materiałach | Cast Iron Stal nierdzewna Stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° degree |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metric Fine |
| Class of Fit | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Plug |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |