Gwintownik ręczny M8 x0,75 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850395A
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M8 x0,75 Nr1 zdzierak HSS Sherwood SHR0850395A
Sherwood SHR-085-0395A
SHR0850395A
SM.CK016,14,5ZLNE
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140179936 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 72mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M8.0x0.75 |
| Długość gwintu | 19mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 22 g |