Gwintownik ręczny M8 x1 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850400C PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny M8 x1 Nr3 wykańczak HSS Sherwood SHR0850400C
Sherwood SHR-085-0400C
SHR0850400C
KC-016,14,5ZN/SM.[NM]
(1) Średnica i skok gwintu nie są wymienione w ISO.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140179998 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 72mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Size x Pitch (mm) | M8.0 x 1.00(1) |
| Oznaczenie | SHR-085-0400C |
| Długość części gwintowanej | 19mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 21 g |