Gwintownik ręczny Nr. 10x32 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851090A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny Nr. 10x32 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851090A
Sherwood SHR-085-1090A
SHR0851090A
Gwintownik ręczny Nr. 10x32 UNF zdzierak-1 calowy HSS Sherwood SHR0851090A
SHR-085-1090A
SM.CK016,37,5ZLNE
Proste rowki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140279445 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 58mm |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Rozmiar - skok | No.10 x 32 |
| Supplier Part No. | SHR-085-1090A |
| Długość części gwintowej | 16mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 58mm |
| Skok gwintu | 32 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Długość części gwintowej | 16mm |
| Rozmiar gwintu | No.10 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 4mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Nonferrous Metals Stainless Steel Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | UNF |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |