Gwintownik ręczny Nr. 4x40 UNC HSS pośredni-2 calowy Sherwood SHR0850790B
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny Nr. 4x40 UNC HSS pośredni-2 calowy Sherwood SHR0850790B
Sherwood SHR-085-0790B
SHR0850790B
Gwintownik ręczny Nr. 4x40 UNC pośredni-2 calowy HSS Sherwood SHR0850790B
SHR-085-0790B
SM.CK016,44,8ZLNE
IS0 529 - rowek prosty różne rozmiary - 2. gwintownik
Zarys gwintu w klasie 2 średniej tolerancji pasowania.
Gwintowniki HSS Sherwood są uniwersalnym narzędziem do gwintowania otworów w większości materiałów włącznie ze stalą, niektórymi stalami nierdzewnymi, żeliwem i materiałami nieżelaznymi jak aluminium, mosiądz i wiele innych.
Wytwarzane z precyzyjnie szlifowanymi rowkami, aby skrawać dokładny kształt gwintu, gwintowniki Sherwood dostępne są dla wszystkich popularnych form gwintu, jako gwintowniki z rowkami prostymi, ręczne trzystopniowe, bez rowków, z rowkiem spiralnym lub ze skośną powierzchnią natarcia oraz jako gwintowniki długie.
Wymiary gwintowników Sherwood są zgodne z ISO529 z wyjątkiem gwintowników do gwintów NPT, które są zgodne z ANSI 94.9. Gwintowniki z prostym rowkiem i bezrowkowe są wykonywane ze standardowym wykończeniem na połysk, podczas, gdy gwintowniki maszynowe są oksydowane w celu lepszego oddawania ciepła wytwarzanego podczas gwintowania.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140278301 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 48mm |
| Średnica chwytu | 3.15 mm |
| Rozmiar - skok | No.4 x 40 |
| Supplier Part No. | SHR-085-0790B |
| Długość części gwintowej | 11mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 3 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 48mm |
| Skok gwintu | 40 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.15mm |
| Długość części gwintowej | 11mm |
| Rozmiar gwintu | No.4 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 2.5mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | UNC |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Second |