Gwintownik ręczny Nr. 5x40 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850800A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny Nr. 5x40 UNC HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0850800A
Sherwood SHR-085-0800A
SHR0850800A
Gwintownik ręczny Nr. 5x40 UNC zdzierak-1 calowy HSS Sherwood SHR0850800A
SHR-085-0800A
SM.CK016,44,8ZLNE
IS0 529 - Proste rowki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140278356 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 48mm |
| Średnica chwytu | 3.15 mm |
| Rozmiar - skok | No.5 x 40 |
| Supplier Part No. | SHR-085-0800A |
| Długość części gwintowej | 11mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 4 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 48mm |
| Skok gwintu | 40 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.15mm |
| Długość części gwintowej | 11mm |
| Rozmiar gwintu | No.5 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 2.5mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | UNC |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |