Gwintownik ręczny Nr. 6x40 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851070A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny Nr. 6x40 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851070A
Sherwood SHR-085-1070A
SHR0851070A
KC-016,37,5ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140279322 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 50mm |
| Średnica chwytu | 3.55 mm |
| Rozmiar - skok | No.6 x 40 |
| Oznaczenie | SHR-085-1070A |
| Długość części gwintowanej | 13mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 50mm |
| Skok | 40 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.55mm |
| Długość części gwintowanej | 13mm |
| Rozmiar gwintu | No.6 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.8mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium, żeliwo, metale nieżelazne, stal nieżelazna, stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | UNF |
| Klasa tolerancji | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth |