Gwintownik ręczny Nr. 8x36 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851080A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny Nr. 8x36 UNF HSS zdzierak-1 calowy Sherwood SHR0851080A
Sherwood SHR-085-1080A
SHR0851080A
Gwintownik ręczny Nr. 8x36 UNF zdzierak-1 calowy HSS Sherwood SHR0851080A
SHR-085-1080A
SM.CK016,37,5ZLNE
Proste rowki
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140279384 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 53mm |
| Średnica chwytu | 4.50 mm |
| Rozmiar - skok | No.8 x 36 |
| Supplier Part No. | SHR-085-1080A |
| Długość części gwintowej | 13mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 53mm |
| Skok gwintu | 36 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 4.5mm |
| Długość części gwintowej | 13mm |
| Rozmiar gwintu | No.8 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 3.55mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Nonferrous Metals Stainless Steel Stal |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | UNF |
| Klasa | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Proste rowki |
| Chamfer | Taper |