Gwintownik ręczny długi M12 x1,75 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850480G PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M12 x1,75 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850480G
Sherwood SHR-085-0480G
SHR0850480G
SM.CK016,47,9ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140180659 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 119 mm |
| Średnica chwytu | 9mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M12.0x1.75 |
| Długość gwintu | 29 mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 68 g |