Gwintownik ręczny długi M14 x2 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850510G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M14 x2 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850510G
Sherwood SHR-085-0510G
SHR0850510G
KC-016,57,4ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140277861 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 127 mm |
| Średnica chwytu | 11.20 mm |
| Size x Pitch (mm) | M14.0 x 2.00 |
| Oznaczenie | SHR-085-0510G |
| Długość części gwintowanej | 30 mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 102 g |