Gwintownik ręczny długi M16 x2 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850530G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M16 x2 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850530G
Sherwood SHR-085-0530G
SHR0850530G
Gwintownik ręczny długi M16 x2 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850530G
SHR-085-0530G
SM.CK016,78,8ZLNE
Proste ostrze - seria długa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140181007 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całkowita | 137 mm |
| Średnica chwytu | 12.50 mm |
| Size x Pitch (mm) | M16.0 x 2.00 |
| Supplier Part No. | SHR-085-0530G |
| Długość części gwintowej | 32 mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga elementu | 130 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 137mm |
| Skok gwintu | 2 |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 12.5mm |
| Długość części gwintowej | 32mm |
| Rozmiar gwintu | M16 |
| Szerokość kwadratu chwytowego | 10mm |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Norma wymiarowa | ISO 529 |
| Typ gwintu | Metryczny |
| Klasa | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Straight Flute Extension |
| Chamfer | Taper |
| Tapping Depth | mm |