Gwintownik ręczny długi M4 x0,7 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850280G
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M4 x0,7 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850280G
Sherwood SHR-085-0280G
SHR0850280G
SM.CK016,21,8ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140179318 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 73 mm |
| Średnica chwytu | 3.15 mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M4.0x0.70 |
| Długość gwintu | 13 mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 9 g |