Gwintownik ręczny długi M4 x0,7 HSS Nr3 wykańczak Sherwood SHR0850280J PRO20 PRO24-1
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M4 x0,7 HSS Nr3 wykańczak Sherwood SHR0850280J
Sherwood SHR-085-0280J
SHR0850280J
KC-016,21,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140179332 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 73 mm |
| Średnica chwytu | 3.15 mm |
| Size x Pitch (mm) | M4.0 x 0.70 |
| Oznaczenie | SHR-085-0280J |
| Długość części gwintowanej | 13 mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 9 g |
Further information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 73mm |
| Skok | 0.7 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.15mm |
| Długość części gwintowanej | 13mm |
| Rozmiar gwintu | M4 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 2.5mm |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Straight Flute Extension |
| Chamfer | Plug |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |