Gwintownik ręczny długi M5 x0,8 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850330G PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M5 x0,8 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850330G
Sherwood SHR-085-0330G
SHR0850330G
KC-016,21,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140179578 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 79 mm |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Size x Pitch (mm) | M5.0 x 0.80 |
| Oznaczenie | SHR-085-0330G |
| Długość części gwintowanej | 16 mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 13 g |