Gwintownik ręczny długi M6 x1 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850370G PRO19-20
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M6 x1 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850370G
Sherwood SHR-085-0370G
SHR0850370G
SM.CK016,21,8ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140179790 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 89 mm |
| Średnica chwytu | 4.50 mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M6.0x1.00 |
| Długość gwintu | 19 mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 16 g |