Gwintownik ręczny długi M6 x1 HSS Nr3 wykańczak Sherwood SHR0850370J
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M6 x1 HSS Nr3 wykańczak Sherwood SHR0850370J
Sherwood SHR-085-0370J
SHR0850370J
KC-016,21,8ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| EAN13 | 5036140179813 |
| ecl@ss | 21010210 |
| Długość całkowita | 89 mm |
| Średnica chwytu | 4.50 mm |
| Size x Pitch (mm) | M6.0 x 1.00 |
| Oznaczenie | SHR-085-0370J |
| Długość części gwintowanej | 19 mm |
| UNSPSC | 27112806 |
| Waga elementu | 16 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 89mm |
| Skok | 1 |
| Numer produktu | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 4.5mm |
| Długość części gwintowanej | 19mm |
| Rozmiar gwintu | M6 |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 3.55mm |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Cast Iron Stainless Steel Stal |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | ° stopni |
| Standard wymiarowy | ISO 529 |
| Standard gwintu | Metryczny |
| Klasa tolerancji | 6H |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Straight Flute Extension |
| Chamfer | Plug |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | mm |