Gwintownik ręczny długi M8 x1,25 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850410G PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gwintownik ręczny długi M8 x1,25 HSS Nr1 zdzierak Sherwood SHR0850410G
Sherwood SHR-085-0410G
SHR0850410G
SM.CK016,21,8ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| EAN13 Barcode | 5036140180093 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Długość całk. | 97 mm |
| Średnica chwytu | 6.30 mm |
| Rozmiar i skok (mm) | M8.0x1.25 |
| Długość gwintu | 22 mm |
| UNSPSC Code | 27112806 |
| Waga | 30 g |