Gwntownik UNF No.10x32 do stali nierdzewnej ze spiralnym rowkiem BLF HSS-EV maszynowy Swisstech SWT1853239B PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Swisstech Gwntownik No.10x32 ze spiralnym rowkiem UNF BLF HSS-EV TAP SWT1853239B
Swisstech SWT-185-3239B
SWT1853239B Swisstech No.10x32 UNF BLUE RING SP/FL DIN374 HSS-EV TAP
UNF (gwint drobnozwojowy amerykański) - rowek spiralny (BLF) - HSS-EV wykończenie na połysk
Do krótkich otworów nieprzelotowych. Rodzaj nakroju wg DIN form C (3 x P). Tolerancja gwintowania wg 6H. Produkowane ze stali HSS-EV, oksydowane. Wyprodukowany wg normy DIN 371/376.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 27112806 |
| eCl@ss Code | 21010210 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-185-3239B |
| EAN13 Barcode | 5036140374164 |
| Standard gwintu | UNF |
| Standard wymiarowy | DIN 371/376 |
| Typ gwintownika | Spiral Flute |
| Rozmiar gwintu | #10-32 |
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Średnica chwytu | 3.5 mm |
| Długość całk. | 70 mm |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Class of Fit | 2B |
| Tapping Depth | 12 mm |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 16 mm |
| Kąt spirali | 45 ° |
| Typ spirali | High Helix |
| Kolor paska | Niebieski |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Zastosowanie w materiałach | Stainless Steel |
| Długość części gwintowanej | 16 mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Materiał | Vanadium High Speed Steel |
| Długość całk. | 70 mm |
| Skok | 32 |
| Product Number | |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 3.5 mm |
| Długość części gwintowanej | 16 mm |
| Rozmiar gwintu | No.10 |
| Lead | |
| Szerokość kwadratu, chwytu | 16 mm |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bright |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Kąt spirali | 45 ° degree |
| Standard wymiarowy | DIN 374 |
| Standard gwintu | UNF |
| Class of Fit | 2B |
| Kierunek gwintu | Prawy |
| Typ gwintownika | Spiralne rowki |
| Thread Limit | |
| Tapping Depth | 12 mm |