HLR-16x64 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601221Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-16x64 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601221Y
Indexa IND-460-1221Y
IND4601221Y
HLR-16x64 RED DIE SPRING- HEAVY LOAD Indexa IND4601221Y
IND-460-1221Y
SM.CK016,9,8ZLNE
Kolor kodu czerwony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 8mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 16 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140294233 |
| Długość całkowita | 64 mm |
| Numer produktu | R16 x 64 |
| Sztywność | 30.3 Nmm |
| Supplier Part No. | 4601221Y |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 27 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | R16 x 64 |
| Typ | Wysokie obciążenie |
| Sztywność | 30.3 Nmm |
| Dh | 16mm |
| Dd | 8mm |
| L0 | 64mm |