HLR-20x64 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601331J MTMX
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-20x64 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601331J
Indexa IND-460-1331J
IND4601331J
HLR-20x64 RED DIE SPRING- HEAVY LOAD Indexa IND4601331J
IND-460-1331J
SM.CK016,11,5ZLNE
Kolor kodu czerwony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 10mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140294301 |
| Długość całkowita | 64 mm |
| Numer produktu | R20 x 64 |
| Sztywność | 72.1 Nmm |
| Supplier Part No. | 4601331J |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 54 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | R20 x 64 |
| Typ | Wysokie obciążenie |
| Sztywność | 72.1 Nmm |
| Dh | 20mm |
| Dd | 10mm |
| L0 | 64mm |