HLR-20x76 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601332K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-20x76 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601332K
Indexa IND-460-1332K
IND4601332K
HLR-20x76 RED DIE SPRING- HEAVY LOAD Indexa IND4601332K
IND-460-1332K
SM.CK016,12,8ZLNE
Kolor kodu czerwony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 10mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 20 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140294318 |
| Długość całkowita | 76 mm |
| Numer produktu | R20 x 76 |
| Sztywność | 59.7 Nmm |
| Supplier Part No. | 4601332K |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 63 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | R20 x 76 |
| Typ | Wysokie obciążenie |
| Sztywność | 59.7 Nmm |
| Dh | 20mm |
| Dd | 10mm |
| L0 | 76mm |