HLR-25x115 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601449D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-25x115 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601449D
Indexa IND-460-1449D
IND4601449D
HLR-25x115 RED DIE SPRING - HEAVY LOAD Indexa IND4601449D
IND-460-1449D
SM.CK016,22ZLNE
Kolor kodu czerwony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 12.5 mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 26 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140294431 |
| Długość całkowita | 115 mm |
| Numer produktu | R25 x 115 |
| Sztywność | 65Nmm |
| Supplier Part No. | 4601449D |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 168 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | R25 x 115 |
| Typ | Wysokie obciążenie |
| Sztywność | 65 Nmm |
| Dh | 26mm |
| Dd | 12.5mm |
| L0 | 115mm |