HLR-32x102 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601563T
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-32x102 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601563T
Indexa IND-460-1563T
IND4601563T
HLR-32x102 RED DIE SPRING - HEAVY LOAD Indexa IND4601563T
IND-460-1563T
SM.CK016,27,4ZLNE
Kolor kodu czerwony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 16mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 32 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140294530 |
| Długość całkowita | 102 mm |
| Numer produktu | R32 x 102 |
| Sztywność | 122Nmm |
| Supplier Part No. | 4601563T |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 230 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | R32 x 102 |
| Typ | Wysokie obciążenie |
| Sztywność | 122 Nmm |
| Dh | 32mm |
| Dd | 16mm |
| L0 | 102mm |