HLR-32x152 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601567Y
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-32x152 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601567Y
Indexa IND-460-1567Y
IND4601567Y
HLR-32x152 RED DIE SPRING - HEAVY LOAD Indexa IND4601567Y
IND-460-1567Y
SM.CK016,41,6ZLNE
Kolor kodu czerwony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 16mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 32 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140294547 |
| Długość całkowita | 152 mm |
| Numer produktu | R32 x 152 |
| Sztywność | 78Nmm |
| Supplier Part No. | 4601567Y |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 380 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | R32 x 152 |
| Typ | Wysokie obciążenie |
| Sztywność | 78 Nmm |
| Dh | 32mm |
| Dd | 16mm |
| L0 | 152mm |