HLR-40x102 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601676H
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-40x102 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601676H
Indexa IND-460-1676H
IND4601676H
HLR-40x102 RED DIE SPRING - HEAVY LOAD Indexa IND4601676H
IND-460-1676H
SM.CK016,38,3ZLNE
Kolor kodu czerwony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 20mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 40 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140294608 |
| Długość całkowita | 102 mm |
| Numer produktu | R40 x 102 |
| Sztywność | 163Nmm |
| Supplier Part No. | 4601676H |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 341 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | R40 x 102 |
| Typ | Wysokie obciążenie |
| Sztywność | 163 Nmm |
| Dh | 40mm |
| Dd | 20mm |
| L0 | 102mm |