HLR-40x51 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601672D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-40x51 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601672D
Indexa IND-460-1672D
IND4601672D
HLR-40x51 RED DIE SPRING- HEAVY LOAD Indexa IND4601672D
IND-460-1672D
SM.CK016,20ZLNE
Kolor kodu czerwony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Producent | Indexa |
| Supplier Part No. | 4601672D |
| EAN13 Barcode | 5036140294561 |
| Numer produktu | R40 x 51 |
| Sztywność | 350Nmm |
| Średnica wewnętrzna Dd | 20mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 40 mm |
| Długość całkowita | 51 mm |
| Waga | 181 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | R40 x 51 |
| Typ | Wysokie obciążenie |
| Sztywność | 350 Nmm |
| Dh | 40mm |
| Dd | 20mm |
| L0 | 51mm |