HLR-40x64 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601673E
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
HLR-40x64 czerwona sprężyna ciężkie obciążenie ładunek Indexa IND4601673E
Indexa IND-460-1673E
IND4601673E
HLR-40x64 RED DIE SPRING- HEAVY LOAD Indexa IND4601673E
IND-460-1673E
SM.CK016,23,6ZLNE
Kolor kodu czerwony
Wykonane z hartowanej, wysokogatunkowej stali co zapewnia, że sprężyny wytrzymuja wielokrotne naprężenia bez złamania czy bez widocznej utraty ładunku. Każda partia sprężyn jest poddana surowej procedurze aby upewnić się, że konsekwentnie utrzymana jest wysoka jakość. Dłuższe sprężyny powinny mieć prowadnice.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Indexa |
| Średnica wewnętrzna Dd | 20mm |
| Średnica zewnętrzna Dh | 40 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140294578 |
| Długość całkowita | 64 mm |
| Numer produktu | R40 x 64 |
| Sztywność | 269Nmm |
| Supplier Part No. | 4601673E |
| UNSPSC Code | 31161905 |
| Waga | 220 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Materiał | Stal |
| Numer produktu | R40 x 64 |
| Typ | Wysokie obciążenie |
| Sztywność | 269 Nmm |
| Dh | 40mm |
| Dd | 20mm |
| L0 | 64mm |