Nasadka udarowa 2.3/4" 1" AF calowa 6-kątna Kennedy KEN5835910K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
387,50 zł
Cena regularna:
315,04 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nasadka 2,3/4" 6-kątna udarowa 1" A/F calowa Kennedy KEN5835910K
Kennedy KEN-583-5910K
Nasadka udarowa 6-kątna 2-3/4" A/F 1"
KEN-583-5910K
Opis produktu
1” Nasadki 6-kątne udarowe, calowe.Wykonano zgodnie z: SAE, USA Federal Standard GGG-W-660A.
Nasadki 6-kątne udarowe i akcesoria wykonane są z wysokiej jakości chromowo-molibdenowej stali. Czarne wykończenie z całkowitym laserowym wykonaniem.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Dimensions D1 | 98mm |
| Dimensions D2 | 62mm |
| Dimensions L | 85mm |
| Dimensions L2 | 40mm |
| Kod EAN13 | 5036140141414 |
| Kod eCl@ss | 21040218 |
| Socket | 2 3/4" calowe |
| Style | C |
| Kod UNSPSC | 27111704 |
| Waga elementu | 2000g |
KEN5835910K
NASADKA UDAROWA 6-KATNA 2-3/4" A/F 1" Kennedy
KEN-583-5910K
SM.CK016,294,9ZLNE
Narzędzia Cromwell